NASZA MISJA

Korelacja nowych technologii, wiedzy, doświadczenia, aspiracji, talentu i świadomości ekologicznej tworzy rzeczywistość będąca wyznacznikiem doskonałej harmonii. Budowanie firmy otwartej na potrzeby konsumenta i świadomie wykorzystującej własne możliwości. Taka jest nasza misja.

JAK DZIAŁAMY?

Doświadczanie rzeczywistości codziennej, w obliczu powszechnego zgiełku i banalnych rozwiązań nieustannie prowokuje do poszukiwania nowych koncepcji i świeżych pomysłów w kreowaniu otaczającej nas przestrzeni. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze działania przyczyniły się do budowania piękna naszego otoczenia a realizowane przez nas zadania w pełni odpowiadały Waszym wysokim wymaganiom.

 


 

DRUK
EKOLOGICZNY

Bezpieczna technologia druku cyfrowego poparta certyfikatem GREENGUARD GOLD 

NOWOCZESNE
MEDIA

Stawiamy na nowoczesne tworzywa, pochądzące z recyklingu oraz niestandardowe podłoża

MINIMALIZACJA
ODPADÓW

Jesteśmy zwolennikami ruchu Zero Waste. Dążymy do minimalizacji odpadów we wszelkich dziedzinach życia

WSPÓŁPRACA
Z RZETELNYMI
FIRMAMI

Cenimy firmy dbające o dobro pracowników. Zwracamy uwagę na sposób funkcjonowania przedsiębiorstw na rynku. 

WSPIERANIE
SŁUSZNYCH IDEI

Świadomość ekologiczna przyczynia się do jakości naszego życia, dlatego jesteśmy fanami wszelkich działalności promujących zdrowy tryb życia i dążących do poprawy jego jakości.

Druk materiałów reklamowych, elementów aranżacji wnętrz, dokumentacji projektowych. Ponadto oferujemy usługi montażowe: wyklejanie fototapet, billboardów, oklejanie pojazdów, witryn sklepowych i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

Drukarnia REEKO
ul. Rybnicka 42, 44-285 Rzuchów, woj. śląskie
tel.: 510 050 784, 510 050 783, e-mail: biuro@drukarniareeko.pl